Mobilní informační tabule dobyly Letní olympijské hry v Londýně

Tisk
PDF

Výrazného marketingového a obchodního úspěchu dosáhla naše partnerská firma BARTCO, když uzavřela s pořadateli LOH v Londýně kontrakt v hodnotě více než 2 mil.USD a poskytla 200 mobilních informačních tabulí.

wms 1

wms 1

Inovované mobilní informační tabule byly v Londýně po dobu konání LOH použity k zobrazování bezpečnostních informací pro motoristy o podmínkách na silnicích a především k zajištění logistiky celých olympijských her.

IMG_2637

Firma BARTCO , která v roce 2010 jako první na světě vyvinula a uvedla na trh solární barevnou informační tabuli, byla k uzavření kontraktu vybrána především díky unikátnímu programování tabulí prostřednictvím Internetu a také díky precizní technologii barevného displeje. Klíčovým prvkem programovacího systému je možnost ovládat tabule a zobrazovat texty a symboly prostřednictvím webového studia, které umožňuje on-line komunikaci s jednou tabulí nebo celou flotilou tabulí.

london4

Společnost Stavba a údržba silnic s.r.o. zastupuje firmu BARTCO v Evropě s cílem uvést tento moderní komunikační prvek na trh a rozšířit používání mobilních informačních tabulí nejen do oblasti dopravní infrastruktury. Za tímto účelem hledáme obchodní partnery, kteří by nám s naplněním tohoto ambiciózního cíle napomohli.

IMG_2665

  • 01.jpg
  • 03.jpg
  • 02.jpg